W kolejce do konowała

w-kolejce-do-konowałaCo zrobić by nie stać godzinami w kolejce do konowała?

Czy ktoś z Was stał kiedykolwiek „prywatnie” 7 i pół godziny w kolejce do lekarza? Nie? A ja tak! Nie dość, że czekasz tyle godzin do lekarza, by ten „obsłużył” cie w ciągu 12 minut, to jeszcze płacisz kurewską stawkę za tą tzw. wizytę u specjalisty! Od czego są lekarze, przyjmujący na Kasę Chorych? Z doświadczenia wiem, że lekarzy tzw. bezpłatnych jest sporo jednak jakość ich usług pozostawia wiele do życzenia (z racji czasu jakim dysponuje), z resztą podobnie jak lekarzy „płatnych”. Skąd to się bierze? Ano stąd że lekarzyna bezpłatna ma tylu klientów, że aby obsłużyć te kolejki umierających i nagłych przypadków musi przeznaczać średnio 5-10 minut na takiego… Nie chodzi mi o to by być u lekarza jak najdłużej, ale żeby zostać jak najlepiej obsłużonym tzn. idę z czymś do lekarza to oczekuję krótkiej i zwięzłej diagnozy. Wiem, że nawet cieszący się dobrą sławą lekarz nie jest w stanie w ciągu kilku minut rzetelnie „przyjąć” pacjenta w swoim gabinecie wiedząc, że na poczekalni czeka jeszcze kilkadziesiąt „trudnych” przypadków. Przyjmując w pośpiechu niekończące się tłumy potrzebujących zaczyna traktować wszystkich jako ten sam dokuczliwy wrzód na swojej dupie.  No bo nie wymagajmy od człowieka, żeby przez kilka godzin swojej pracy był w stanie przyjąć i dobrze zdiagnozować kilkadziesiąt osób. Jest to niemożliwe! A jednak jest to widok codzienny…

Służba zdrowia klęka!

Nasza wspaniała służba zdrowia jest opłacana z naszych kieszeni jednak nie mamy prawa o niej decydować. Stojąc w kolejkach ciągnących się metrami, nieraz zastanawiamy się dlaczego tak się dzieje, że płacą tak wysokie składki zdrowotne musimy to znosić?! Skąd te ciągnące się kolejki?! Stąd, że będąc ludźmi, którymi opiekuje się państwo socjalistyczne nie mamy zbyt wiele do powiedzenia w żadnej kwestii! Czy to szkolnictwo, rolnictwo czy służba zdrowia – nie mamy nic do powiedzenia! Człowiek w takim reżimie jak demokracja nie ma nic do gadania, jest nieistotny, jest nikim!!! Państwo decyduje o nas, decyduje we wszystkich aspektach naszego życia.

Człowiek żyjący w socjalizmie
jest  cyfrą (zero), jest nikim!

A kto kształtuje ten socjalizm? Banda przygłupów, komuchów, złodziei i lewaków, którzy dorwali się do żłoba – żłoba do którego sypie nasza nie wszystko wiedząca społeczność. To my sami tworzymy takie państwo, w którym w biały dzień jesteśmy okradani. To my wybieramy tych patałachów do rządu, to za nasze pieniądze wożą dupy drogimi limuzynami! To dzięki nam samym sytuacja polskiej służby zdrowia jest taka a nie inna – bo to my do tego dopuszczamy! Socjalizm zakłada, że to państwo się opiekuje swoimi obywatelami. Jednak jak ta „opieka” w rzeczywistości wygląda – sami  widzimy… Ciągnące się kolejki w przychodniach lekarskich, urzędach i nie tylko – to efekt realizacji „recepty na zdrowe państwo” – założeń socjalistycznych.

Na pytanie „Co zrobić by nie stać godzinami w kolejkach?” – odpowiedz sobie sam!

2 komentarze do “W kolejce do konowała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *