Pudelek, chujek, pisiorek

pudelek chujek pisiorekInternet jak każde dobrodziejstwo ma w sobie dobre i złe strony. Każdy powinien korzystać z tych dobrych internetowych rzeczy, omijać złe strony tego medium. Jednak nie każdy wie do czego służy komputer i łącze internetowe, przeglądając całymi dniami pewne strony…  Nurtuje mnie pytanie kim są ludzie czytający takie strony jak różowy Kundelek, czy inny skurwiony piesek skaczący przez Płotki! Kimże są gnomy czytające takie gówno?! Jednego takiego kiedyś znałem, całe szczęście, że mam to już za sobą 😉 Co interesującego jest w życiu innych, co inspirującego i ciekawego może być w tym, że jakaś znana idiotka ogoliła się na łysą pałę, albo że jakiś cymbał dostał mandat za przekroczenie prędkości w stanie o-hajo ? Czy córka „znanego”polityka półtuska rozmowy zaczyna od 7 tysięcy, czy młynarska odmłodzi się przed kamerami oraz o tym, że dziecko skrzyneckiej wychowuje pies – dowiesz się jedynie na takich właśnie stronach. Przykłady jak najbardziej autentyczne – osobiście wszedłem na tego popularnego pudla – żeby się przekonać czym to śmierdzi! Przypuszczam, że odbiorcami takich plotkowych stron są głównie idiotki płci żeńskiej, jednak liczyć się trzeba także ze zniewieściałą i zdebilałą częścią męskiego gatunku.

Ostatnio też zrobiła się jakaś durna moda na strony, na których pokazywane są jakieś dziwne zdjęcia/grafiki/filmy dodawane przez cyberprzestrzennych internautów, którzy cały boży dzień zapewne dowartościowują się oglądaniem tego typu rzeczy, gdzie pokazywane są głownie atrakcje typu – „idź stąd i nie wracaj”.  Coraz to głupsze pomysły realizowane dla zwiększenia oglądalności, coraz to drastyczniejsze obrazy pokazywane są w internecie. Wypaczona przez internet rzeczywistość prowadzi do tego, że ludzie którzy całymi dniami przeglądają tego typu strony, w realnej rzeczywistości nie potrafią uporać się z najmniejszym życiowym problemem. Ręce opadają kiedy nieraz otworze na facebooku jakiś link zaserwowany przez któregoś z moich znajomych.
A czy wiecie na przykład, że suczka Kory paliła na imprezie Polsatu lub co łączy Rozenka i Miss Polonia 2012? Dlaczego Boyonce nawrzeszczała na Diddy’ego?! – na takie nurtujące pytania odpowiedź znajdziesz na stronach pokroju pudelek. Jeśli interesują kogoś takie bzdety, jeśli ktoś woli marnować czas na czytanie takich gówien to z pewnością powinien opuścić moją stronę i czym prędzej udać się na salony gdzie jakiś „paparazzi” dostrzegł na lotnisku przez obiektyw sutki Joanny Krupy! Szok! Żeby było chociaż na co popatrzeć… 😛 Nie wiem jak Ty ale ja nie ogarniam takiego ścierwa…

Koniecznie zobacz co robi pudelek, chujek, pisiorek!

Jeden komentarz do “Pudelek, chujek, pisiorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *