Polskie majątki trafiały w ręce Żydów za zdradę Polski?!

Otóż ja, oficer Wojska Polskiego, tu, w obecności wszystkich tu zebranych, daję słowo honoru, że panią przeproszę, jeśli na następne spotkanie przyniesie chociaż jeden akt notarialny, że taki to a taki Icek otrzymał od swego ojca czy matki, spadek w postaci majątku ziemskiego, czy młyna itd. Bo tak odbywa się przekazywanie majątków kolejnemu pokoleniu na całym świecie, a także i w Polsce. Ale pani go nie przyniesie, bo takich aktów notarialnych żaden Żyd nie posiadał.

Posiadał inny akt nadania mu tych dóbr – Dekret cara Aleksandra II, który Żydom i każdemu innemu, nadawał taki majątek.

Wie pani za co? – ZA ZDRADĘ POLSKI!

Polski, która jako jedyne państwo na świecie przyjmowała Żydów ze wszystkich krajów, które Żydów wyrzucały. A wyrzucały liczne kraje Europy – dekretami królów, wyrzucały wielokrotnie na przestrzeni kilku wieków. I przecież nie za dobrą pracę dla kraju, w którym byli, ale za grabież, oszukaństwa, morderstwa, lichwę i przejmowanie władzy w swoje ręce.

Polska ich przygarniała i nadawała liczne przywileje, szczególnie w handlu.

W okresie rozbiorów Polski, Żydzi – ich przywódcy, podsycali i podgrzewali atmosferę do powstań. Ale nie dlatego, żeby Polska zrzuciła jarzmo ucisku caratu. Ale dlatego, że widzieli w dekrecie cara okazję, by posiąść majątki Polaków.

A przypomnę tu państwu, że w tym okresie, kształcić swoje dzieci mogli ziemianin, właściciel tartaku czy młyna lub olejarni lub apteki. To była warstwa ludzi, gdzie patriotyzm przekazywano z pokolenia na pokolenie.

Chłopi posiadający kilka mórg ziemi i klepiący biedę nie myśleli o wykształceniu swych dzieci. I do powstań nie szli synowie biednych chłopów, a właśnie tych ludzi których stać było na naukę swych dzieci.

Żydzi, skwapliwie i dokładnie donosili do władz carskich o tych, co poszli do powstania. I na mocy dekretu carów przejmowali te wszystkie dobra.

Odpłacili narodowi i Polsce za to, że ich, jak swych synów, przygarniała w dniach, gdy wypędzano ich z wielu krajów. Odpłacali zdradą na rzecz ciemiężyciela i zaborcy, i to bez żadnych skrupułów.

Zresztą nie tylko pod zaborem rosyjskim to robili, u Niemców zażądali, by wydzielić część Polski dla nich. A na świecie żądali zrobienia z Polski judeo-polonii.

Na tę okoliczność zachowały się liczne dokumenty tak na świecie jak i w Polsce.

Mojemu dziadkowi i jego bratu, którzy poszli do powstania, nie tylko odebrano całe majątki na rzecz Żydów zdrajców, ale zesłano ich na sybir. I na zawsze zostali na Syberii lub może zginęli po drodze na Syberię.

A pani śmie się tu dopominać zwrotu tych majątków?!

W ten sposób zabieracie całe ulice, np. w Krakowie. Domy, które zostały przez Polskę Ludową, czyli przez Naród, odbudowane lub wyremontowane wy mając swoich prezydentów lub premierów i ministrów odbieracie po cichu, bez rozgłosu.

MYŚLICIE, że NARÓD POLSKI o tym SIĘ NIE DOWIE?”

Albin Siwak: „Chciałbym dożyć takich dni”

2 komentarze do “Polskie majątki trafiały w ręce Żydów za zdradę Polski?!

 • 24 października 2019 o 14:52
  Bezpośredni odnośnik

  Pamiętam opowieści swoich rodziców ,ciotki i babci z kieleckiego jak to żydzi biegli do rynku witać Niemców,sztorcowani przez własne żony gdy robili to bez pośpiechu.

  Odpowiedz
 • 8 października 2019 o 17:18
  Bezpośredni odnośnik

  DZIEKI ZA PRAWDY CZESC. MÖJ DZIADEK BYL NAUCZYCIELEM HISTORII , W CZASIE WOJNY DOSTAL W DUPE OD NIEMCÖW – BO SZUKALI SYNA Z AK. PRZYSZLI NKWD I SZUKALI SYNA Z AK. I ODEBRALI MU ZDROWIE. ! ZAKAZALI NAUCZANIA HISTORII I PRZENIESLI NA EMERYTURE. NIGDY NIE ODWAZYL SIE ,COKOLWIEK OPOWIADAC , WNUCZKOM. Möwil , szkola tobie wszystko opowie , a jak zdasz mature , to ci wszystko wytlomacze. ! Nie doczekal, z rakiem pluc , nie mögl juz nic möwic .! Pytalem matke , co robilas w dniu wkroczenia NIEMIECKIEJ SS. . 91- letnia babuncia möwi : a stalam w oknie w CHMIELNIKU kieleckim w rynku i patrzylam jak Zydzi odswietnie ubrani , na motorach , w samochodach , witali wojska SS-kommando. Byli w bialych koszulach i mieli serdaczki na tym! .SS -natychmiast spacyfikowala , okrazyla Chmielnik i 8 -tysiecy Zydöw , czwörkami pogonila pieszo do KIELC na bocznice.W rynku jest do dzis restauracja i zydowskie dziwne jedzenie. Jest publikacja dostepna o ZIEMI KIELECKIEJ.- P O L E C A M ! ! ! TO -dokladnie jak w JEDWABNEM witali NKWD – SLÖZYLI IM I MORDOWALI POLSKICH GOJI. .!! NA POGRZEBIE WÖJKA sygnalista trebacz , pozegnal go trabiac !!! 200 osöb plakalo na cmentarzu w GLIWICACH -szok i zaskoczenie.! ! ! .Matka , mialam zakazane o tym möwic , U B-ecja i NKWD -mieli inne imie . ich pech , jedno zycie przetrwalo. !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *