Amerykański historyk mówi prawdę o ustawie 447: „To zdrada. Kolejna próba zniszczenia Polski”

Za ten film, historyk Eward Reid został zbanowany na Youtubie

Za ten film – przedstawiający w skrócie historie Polski z okresu wojny i komunizmu – bez zakłamań – amerykański historyk Edward Reid został zbanowany z YouTube. Uzasadnienie: "mowa nienawiści"! Pokażmy nasze wsparcie! Udostępniajmy!Konto z filmami Ewarda Reida (poza facebookiem). Kopiujcie link – gdyż w każdej chwili – facebook – może skasować- nasza stronę czy też konto Edwarda!

Opublikowany przez Polska Niepodległa Londyn Środa, 3 lipca 2019

 

 

Kolejna próba zniszczenia Polski. Mówię o publicznym prawie 115-171, powszechnie znanym jako Akt 447. Nie tylko jest ono niesprawiedliwe, a konsekwencje jego wdrożenia mogą być katastrofalne dla Polski, ale jest też szkodliwe dla USA – mówi historyk Edward Reid.

Kongres USA uchwalił ustawę w kwietniu 2018 roku. I naprawdę nie sądzę, by prezydent Donald Trump i Kongres zdawali sobie sprawę z tego, jak to ustawodawstwo niszczy prawo i porządek na świecie i – owszem – może być użyte przeciwko naszemu krajowi – podkreśla Reid.

Wyobraźcie sobie, jakie byłoby zamieszanie, gdyby nagle w twoim sklepie pojawiła się jakaś agencja, albo w domu, twierdząc, że jest to jej własność tylko dlatego, że ludzie tej samej religii – którzy umarli 80 lat temu – rzekomo byli właścicielami tej nieruchomości – zauważa.

źródła: nczas.com, facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *